GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Moderátor: grupen

salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od salora »

Zdravím tu všechny na tomto vláknu dnes už nicméně /asi/ zapomenutém podle posledního příspěvku z r.2014 nicméně bych se rád aspoň pokusil a zeptal zda tu někdo ještě tento přijímač dosud používá a provozuje share o kterém se tu v tomto vlákně hojně diskutuje.
Dostal se mi tento přijímač dokonce ve dvou ks do rukou ,vypadají vizuelně velmi zachovale na to kdy se začali vyrábět ale nemám s něma dosud jakoukoliv zkušenost jelikož se nejedná o linux receiver .
Oba přijímače jinak zdá se jsou funkční se stejným f.w. 1.5.35 EMU s posl. aktual. z 27.2013 starý převážně nefunkční setting z dávné doby jsem smazal a nascanoval nový tedy na zkoušku zatím z Astry 19E ale pochopitelně kromě FTA programů i v HD nic dalšího nejede.
V nastavení síťového klienta jsem zadal Cccam a line pro share ,nicméně to nedetekuje a vykazuje u 1 karty že je server neaktivní byt jsem zadal v nastavení sítě DHCP ,bohužel u tohoto modelu není test sítě abych si mohl ověřit zda je nastavení ok.
Uvítal bych proto jakékoliv rady a doporučení které by mi pomohli tento přijímač na share zprovoznit.
Děkuji za vstřícnost a pochopení.
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“